Aktuality

Co nás čeká od 25.5.2020
21. 05. 2020
Situace v našem zařízení se opět trochu mění - a tentokráte můžeme po dlouhé době s radostí konstatovat, že snad k lepšímu. Hlavní zprávou je to, že od pondělí 25.5.2020 budou povoleny návštěvy u Vašich blízkých. Vzhledem k tomu, že se ale stále jedná o jednu z nejohroženějších skupin populace, budou tyto návštěvy spojeny s určitými pravidly.
 
 
Celý článek
Koncert pod okny
05. 05. 2020
Byli jsme osloveni festivalem Maraton hudby Brno, že by nás rádi podpořili v této náročné době a věnovali nám dárek v podobě dvou hudebních vystoupení..
Celý článek
Poděkování za pomoc
04. 05. 2020
Rádi bychom touto cestou poděkovali všem, kteří nám v této náročné době podali pomocnou ruku - ušili nám
do domova látkové roušky, věnovali návleky na obuv, poskytli dezinfekci, ochranné štíty a respirátory, ale také třeba darovali květiny ke zkrášlení zahrady i prostor domova.
Vzhledem současné situaci jsme vděční za pomoc a podporu.

Vedení, zaměstnanci a klienti DS Koniklecová, p.o.

P.S. Pokusili jsme se sepsat, kdo všechno nám pomohl, ale vzhledem k počtu dárců je možné, že jsme na někoho zapomněli. Pokud se tak stalo, tak ať nám to odpustí. A rozhodně to nijak nesnižuje význam jeho daru. Ještě jednou děkujeme..
Celý článek
Jsme online
01. 05. 2020
Vzhledem ke ztíženému kontaktu s Vašimi blízkými, který je způsoben vyhlášeným zákazem návštěv, bychom Vám rádi nabídli další možnosti, jak se zkontaktovat.
Celý článek
ZMĚNA PŘIJÍMÁNÍ ŽÁDOSTÍ
20. 03. 2020
ŽÁDOSTI O POSKYTNUTÍ SOCIÁLNÍ SLUŽBY JSOU DOČASNĚ PŘIJÍMÁNY POUZE ELEKTRONICKY NEBO PROSTŘEDNICTVÍM POŠTY. BLIŽŠÍ INFORMACE SDĚLÍ SOCIÁLNÍ PRACOVNICE DS.
Celý článek
Cesta kolem světa...
05. 02. 2020
...od začátku roku jsme již navštívili s našimi hosty Indii, Nepál a Čínu, procestovali jsme Altaj a nechali se okouzlit orientem v Maroku. S trochou nadsázky se dá říct, že objedeme celý svět, protože během roku nás ještě čeká spoustu míst díky našemu dvornímu cestovateli p.Neuschlovi. Příště nás čeká Mexico, Guatemala a Belize...
Celý článek
Terapie světlem a barvami
08. 01. 2020
Od začátku ledna fungují setkání v místnosti s fototerapeutickými panely. Využíváme nejen fototerapie, ale také prvky colorterapie (léčby barvami).
Celý článek
Ježíškova vnoučata roku 2019
01. 01. 2020
Rádi bychom touto cestou poděkovali všem Ježíškovým vnoučatům, kteří se rozhodli podarovat v rámci projektu Českého rozhlasu právě naše klienty. 
Celý článek
PF 2020
24. 12. 2019
Celý článek