Aktuality

Jako modelky po druhé...
26. 09. 2018
Druhá sada focení: kadeřnice, kosmetička a fotografka v plné polní se pustily do deseti našich klientek a společnými silami zachytili krásu, která se v nich skrývá a která se snoubí s moudrostí získanou věkem a zkušenostmi.
Celý článek
Pondělní výlety
21. 08. 2018
Rekonstrukce v našem domově trvala celé léto a stále ještě trvá. Abychom alespoň částečně nahradili klientům zavřenou zahradu, jezdíme každé pondělí na výlet, dál nebo blíž, vždy čtyři klienti, rehabilitační a aktivizační pracovnice. Zatím jsme se podívali na přehradu, do rezervace Kamenný vrch nebo do parku u pavilonu Anthropos,
a na další místa, kde jsme hledali hlavně posezení v přírodě, u vody, příp. v kavárně. Velký výlet pro všechny klienty, kteří měli chuť, se konal v červnu do hotelu Myslivna tzv. "na jedno".
Těšíme se, až bude zahrada opět volně přístupná, ale tyto naše malé výlety jsou skvělá příležitost jak znovuobjevovat hezká místa v Brně a ještě mnoho jich na nás čeká.
Celý článek
Cestovatelské křeslo pro hosta: Norsko
25. 07. 2018
V horkém letním odpoledni jsme se vydali pomyslně se schladit na cestu po Skandinávii.. 
Celý článek
Výstava: Proměny města Brna
04. 07. 2018
Město je živý organismus a (stejně jako člověk) se neustále vyvíjí.. Jednu z našich chodeb bude přes letní měsíce zdobit výstava, která mapuje proměny centra Brna v historii a dnes.
Celý článek
Výlet na Myslivnu
05. 06. 2018
Legendární hotel Myslivna navštěvujeme každý rok z mnoha důvodů, najdeme tam mnoho různých dobrot, ale vracejí se zde také vzpomínky klientů na životní události, které často oslavovali na tomto krásném místě. A jako třešnička na dortu nám letos vyšlo počasí, takže jsme mohli obdivovat krásný výhled z terasy hotelu. Prostě podařený výlet!
Celý článek
Cestujeme s našimi hosty...
23. 05. 2018
...po celém světě. Jen v květnu jsme se podívali do Jižní Ameriky, vydali se na pěší pouť do Santiaga de Compostela a na konec navštívili Asii od Číny, přes Tibet, Nepál až do Indie. Děkujeme našim hostům, že nás berou na výlet do tak vzdálených končin a sdílejí s námi jejich zapálení pro cestování.
Celý článek
Věstonický pětiboj
17. 05. 2018
Děkujeme zástupkyním našeho domova, které nás na soutěži reprezentovaly.
Celý článek
Sportovní dopoledne s Akademií
24. 04. 2018
Studenti z Bezpečnostně právní akademie nám pomohli uspořádat sportovní klání pro 5 týmů v 5 různých disciplínách.
Celý článek