Aktuality

Rezekvítek: Textilní posezení
04. 12. 2018
Poslední ze tří posezení (vlna, papír, textil). Spolupráce se spolkem Rezekvítek už trvá několik let a doufáme, že tak bude i v letech příštích. Témata, která k nám přináší, a o kterých nám povídají, jsou totiž velice zajímavá. Už se nemůžeme dočkat, o čem bude projekt příštího roku.
Celý článek
I.adventní posezení: Sboreček
28. 11. 2018
Nedá se nic dělat, Vánoce jsou za dveřmi..
Celý článek
Podzimní zábava a křest kalendáře "Krásná 2019"
15. 11. 2018
Slavnost v podzimních barvách a spolu s ní i křest kalendáře s portréty klientek našeho domova.
Celý článek
Na výstavu za Muchou
02. 11. 2018
Byla by velká škoda nepodívat se na výstavu moravského rodáka Alfonse Muchy, když ji máme na výstavišti prakticky za kopcem. 
Celý článek
Jako modelky po druhé...
26. 09. 2018
Druhá sada focení: kadeřnice, kosmetička a fotografka v plné polní se pustily do deseti našich klientek a společnými silami zachytili krásu, která se v nich skrývá a která se snoubí s moudrostí získanou věkem a zkušenostmi.
Celý článek
Pondělní výlety
21. 08. 2018
Rekonstrukce v našem domově trvala celé léto a stále ještě trvá. Abychom alespoň částečně nahradili klientům zavřenou zahradu, jezdíme každé pondělí na výlet, dál nebo blíž, vždy čtyři klienti, rehabilitační a aktivizační pracovnice. Zatím jsme se podívali na přehradu, do rezervace Kamenný vrch nebo do parku u pavilonu Anthropos,
a na další místa, kde jsme hledali hlavně posezení v přírodě, u vody, příp. v kavárně. Velký výlet pro všechny klienty, kteří měli chuť, se konal v červnu do hotelu Myslivna tzv. "na jedno".
Těšíme se, až bude zahrada opět volně přístupná, ale tyto naše malé výlety jsou skvělá příležitost jak znovuobjevovat hezká místa v Brně a ještě mnoho jich na nás čeká.
Celý článek
Cestovatelské křeslo pro hosta: Norsko
25. 07. 2018
V horkém letním odpoledni jsme se vydali pomyslně se schladit na cestu po Skandinávii.. 
Celý článek
Výstava: Proměny města Brna
04. 07. 2018
Město je živý organismus a (stejně jako člověk) se neustále vyvíjí.. Jednu z našich chodeb bude přes letní měsíce zdobit výstava, která mapuje proměny centra Brna v historii a dnes.
Celý článek