Povolení návštěv od pondělí 15.2.

09. 02. 2021

Díky zklidnění situace v zařízení můžeme opět umožnit vstup návštěv rodinných příslušníků, stejně tak i vycházení klientů mimo areál DS. Návštěvy budou probíhat od pondělí 15.2.

Organizace návštěv:

Termín návštěvy je nutné si předem rezervovat, bez předchozí rezervace nebude návštěva umožněna a to bez výjimek!

Rezervaci proveďte v rezervačním systému v následujícím odkazu: https://www.supersaas.cz/schedule/DS_Koniklecova
případně se obraťte telefonicky na sociální pracovnice, která Vám s registrací na volné termíny pomohou. 

Rezervace bude možná vždy nejpozději 12 hodin před termínem návštěvy.

Návštěvy budou probíhat v rozmezí:
  • pondělí 14 – 18 hodin 
  • středa 14 – 18 hodin 
  • pátek 10 – 12 hodin
Pro návštěvu je nutné:
  • mít s sebou vlastní nový nepoužitý respirátor třídy FFP2 nebo KN95, který si nasadíte při příchodu do DS a nově si také přinést jednorázové rukavice. Služba na vrátnici vybaví návštěvu pláštěm a zkontroluje správné použítí ochranných pomůcek.
  • splnit podmínku negativního výsledku testu na COVID, tzn.:
              - mít písemné potvrzení o absolvování antigenního nebo PCR testu s negativním výsledkem (ne starším jak 48 hodin) 
              - nebo mít lékařské potvrzení, že jste prodělali COVID v posledních 90 dnech a již nejste infekční
              
Délka návštěvy přímo u Vašeho blízkého je omezena na 30 minut, přičemž je třeba přijít vždy na počátek zarezervovaného časového rozmezí, předložit potřebné doklady a vyplnit prohlášení. Poté můžete za klientem a prosíme o dodržení maximální doby pobytu u Vašeho blízkého max. 30 minut a následně svůj odchod hlaste službě u vchodu. Pro vstup návštěv do budovy bude určen vchod B. (vzdálenější ve směru příjezdu ulicí Koniklecovou, jsou u něj schody).

Návštěvy jsou omezeny na 1 krát týdně k jednomu klientovi a maximálně 2 osoby současně (přičemž dítě je také počítáno jako osoba a platí pro něj stejná pravidla jako pro dospělou osobu - test). V případě, že se od jednoho klienta rezervuje v rámci jednoho týdne více návštěv, bude osoba, která provedla rezervaci později kontaktována sociálními pracovnicemi a termín jí bude zrušen. Proto prosíme, abyste se v rámci rodiny mezi sebou pokusili domlouvat.

V případě potřeby se obracejte telefonicky nebo mailem na sociální pracovnice DS – telefony 774 313 842 nebo 775 884 074, mailem na dskon.florianova@seznam.cz nebo dskon.vasakova@seznam.cz.
 
Děkujeme za spolupráci.