Změny od 25.5.2020

21. 05. 2020
Situace v našem zařízení se opět trochu mění - a tentokráte můžeme po dlouhé době s radostí konstatovat, že snad k lepšímu. Hlavní zprávou je to, že od pondělí 25.5.2020 budou povoleny návštěvy u Vašich blízkých. Vzhledem k tomu, že se ale stále jedná o jednu z nejohroženějších skupin populace, budou tyto návštěvy spojeny s určitými pravidly.
 
 
pravidla-navstevy12.png
Svým blízkým v rámci návštěvy můžete přinést různé balíčky, nákupy apod. Při vstupu bude připravena dezinfekce - prosíme o vydezinfikování povrchu (obalu) balíčku. Povolením návštěv se ruší předávání balíčků v určené dny přes sociální pracovnice a personál DS - každý nyní může potřebné věci doručit uživateli v rámci návštěvních hodin osobně.
 
Kromě povolených návštěv, je od 25.5.2020 také zrušený zákaz vycházení mimo areál pro naše klienty.
 
Uvedená pravidla se mohou měnit podle aktuální epidemiologické situace, proto prosím sledujte email, webové nebo facebookové stránky, na kterých budeme informace případně aktualizovat.
 
Věříme, že Vás tato zpráva potěší a z možnosti návštěv máte radost stejně jako my a že budete společně s námi i v době rozvolňování dodržovat nastavená pravidla, kterými se snažíme co nejvíce ochránit Vaše blízké a naše klienty ☺